biatlon info cz banner
 
V spolupráci so Slovenským zväzom biatlonu vyhlasujeme súťaž o vstupenky na svetový šampionát juniorov a kadetov, ktorý sa uskutoční od 23. do 28. februára 2017 v našom Národnom biatlonovom centre v Osrblí.
 
Hľadáme dvoch výhercov, jeden získa dve vstupenky na sobotňajšie rýchlostné preteky juniorov a junioriek a druhý dve vstupenky na nedeľňajšie stíhacie preteky všetkých kategórií. Vstupenky sú podpísané dvojnásobnou olympijskou víťazkou Anastasiou Kuzminovou, teda môžu slúžiť aj ako cenný upomienkový predmet.
 
Zapojiť sa do súťaže môžete veľmi jednoducho. Stačí pravdivo vyplniť súťažný formulár nižšie a odpovedať na túto otázku: Osrblie už v minulosti jeden juniorský svetový šampionát hostilo, v ktorom roku to bolo? Odpoveď nájdete aj na Biatlon-Info.sk napríklad v sekcii Histórie slovenského biatlonu. Každý sa môže zapojiť iba raz.
 
Súťaž ukončíme v nedeľu 19. februára o 18:00 a mená výhercov oznámime na tomto mieste ešte v nedeľu večer. Následne ich budeme kontaktovať a vysvetlíme si jednoduchý systém prevzatia vstupeniek.
 
V prípade, že v súťaži neuspejete, alebo máte záujem o viac vstupeniek či na iné dni, vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal na tomto linku. Vstupenka na tribúnu a jeden deň stojí 3 eurá, priamo na mieste bude stáť 5 eur. Prístup k tratiam bude tradične voľný.
 
 
MSJaK 2017 vstupenka
Obrázok výhernej vstupenky (čiarový kód sme pochopiteľne zamazali) (© SZB)
 
 
Súťažný formulár:
 
 
 
MSJaK 2017 plagat 560px