V spolupráci s našimi biatlonistami sme pre Vás aj v tejto sezóne pripravili súťaž o oficiálne číslo, v ktorom jeden z našich reprezentantov nastúpil na štart vlaňajšieho svetového pohára. Tento zaujímavý predmet bol zároveň podpísaný siedmimi slovenskými reprezentantmi.
 
Ak sa chcete do súťaže zapojiť, stačí pravdivo vyplniť súťažný formulár a v ňom iba odpovedať na otázku, ktorý Slovák v tomto čísle nastúpil na preteky. Sme presvedčení, že ako správni fanúšikovia budete vedieť veľmi rýchlo odpoveď. Dá sa zistiť na základe fotografie, teda zároveň výhry. Odpoveď sa dá ľahko nájsť aj na Biatlon-Info.sk v príslušnom článku, ktorý si viete nájsť rôznymi cestami. Či cez príslušné stredisko alebo archívny kalendár.
 
 
sutaz cislo mensie
 
 
Súťaž priebeha od štvrtka 16. novembra do nedele 17. decembra 2017, teda záverečného dňa prvého trimestra. Každý sa môže zúčastniť iba raz, rovnakú adresu automaticky vylučujeme! Víťaza vyžrebujeme v pondelok 18. decembra a jeho meno zverejníme na tomto mieste. Výhru ihneď pošleme, aby sa z nej výherca mohol potešiť ešte pred sviatkami.
 
 
Súťažný formulár: