V spolupráci so Slovenským zväzom biatlonu sme vyhlásili súťaž o vstupenky na svetový šampionát juniorov a kadetov, ktorý sa uskutoční od 23. do 28. februára 2017 v našom Národnom biatlonovom centre v Osrblí.
 
Hľadali sme dvoch výhercov, jeden získal dve vstupenky na sobotňajšie rýchlostné preteky juniorov a junioriek a druhý dve vstupenky na nedeľňajšie stíhacie preteky všetkých kategórií. Vstupenky sú podpísané dvojnásobnou olympijskou víťazkou Anastasiou Kuzminovou, teda môžu slúžiť aj ako cenný upomienkový predmet.
 
Vyžrebovaní výhercovia:
Jozefe Mecele (dve podpísané vstupenky na sobotu)
 
Lucia Kamenská (dve podpísané vstupenky na nedeľu)
MSJaK sutaz vyherca 2 zastrete udaje
 
Gratulujeme a všeetkými súťažiacim ďakujeme za zapojenie sa do súťaže!
 
 
MSJaK 2017 vstupenka
Obrázok výhernej vstupenky (čiarový kód sme pochopiteľne zamazali) (© SZB)
 
 
Podmienky ukončenej súťaže:
 
Zapojiť sa do súťaže môžete veľmi jednoducho. Stačí pravdivo vyplniť súťažný formulár nižšie a odpovedať na túto otázku: Osrblie už v minulosti jeden juniorský svetový šampionát hostilo, v ktorom roku to bolo? Odpoveď nájdete aj na Biatlon-Info.sk napríklad v sekcii Histórie slovenského biatlonu. Každý sa môže zapojiť iba raz.
 
Súťaž ukončíme v nedeľu 19. februára o 18:00 a mená výhercov oznámime na tomto mieste ešte v nedeľu večer. Následne ich budeme kontaktovať a vysvetlíme si jednoduchý systém prevzatia vstupeniek.
 
V prípade, že v súťaži neuspejete, alebo máte záujem o viac vstupeniek či na iné dni, vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal na tomto linku. Vstupenka na tribúnu a jeden deň stojí 3 eurá, priamo na mieste bude stáť 5 eur. Prístup k tratiam bude tradične voľný.
 
 
MSJaK 2017 plagat 560px