Vážení čitatelia,
 
redakcia Biatlon-Info.sk Vám ďakuje za priazeň v našej druhej sezóne 2016/17. Od novembra do marca sme vydali 203 autorských článkov, ktoré nás stáli osemsto hodín práce. Chceme sa tiež poďakovať všetkým ľuďom, s ktorými sme spolupracovali. Najmä biatlonistom a trénerom, ktorí si na nás (a tým aj fanúšikov) v drvivej väčšine prípadov našli čas a podelili sa so svojimi pocitmi či názormi v dobrom aj zlom.
 
Ďakujeme aj prezidentovi SZB za pozitívny prístup k projektu a pochopenie našej vízie pomoci biatlonu, či špičkovému fotografovi Petrovi Slavíkovi, ktorý pre nás v pretekoch SP cvakol aj Slovákov za rozumných finančných podmienok. Tiež ďakujeme všetkým, ktorí nám vyjadrili akúkoľvek podporu. Prispeli v zbierke, rôznou formou nás povzbudili, či len čítali naše články.
 
Sme presvedčení, že sa nám darí zlepšovať postavenie biatlonu na poli médií v našej krajine a tento šport sme viac otvorili verejnosti. Snažili sme sa to robiť s využitím všetkých našich možností a schopností vrámci rozpočtu a času, ktorý sme biatlonu v rozpore so zdravým rozumom nenávratne venovali.
 
Stránky Biatlon-Info.sk sa momentálne nachádzajú v spánkovom režime a nebudú publikovať nové články. Rozhodnutie, či budeme publikovať aj v sezóne 2017/18, padne v septembri alebo októbri po našom vyhodnotení všetkých okolností najmä v súvislosti s nedostatkom pracovného času kolektívu autorov i financií na túto aktivitu.
 
Pre Vás, ktorí ste čakali na aktualizáciu všetkých štatistík aj profilov Slovákov po sezóne 2016/17, oznamujeme, že všetko bolo k 31. marcu 2017 hotové.
 
Ak máte na nás akékoľvek otázky alebo záležitosti, môžete nás kontaktovať na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..
 
Ešte raz ďakujeme a prajeme pekné leto!
 
Lukáš Timko
šéfredaktor
 
 
video v clanku ikonkaVideoklip k IBU Cupu v Osrblí