Portál Biatlon-Info.sk vznikol s cieľom ponúknuť slovenským fanúšikom biatlonu profesionálne a podľa možností čo najobjektívnejšie spravodajstvo z tohto športu vo veľkom objeme, vysokej rýchlosti a atraktívnom vzhľade. Biatlonu počas sezóny obetujeme celé dni práce, venujeme sa mu naplno v pracovnom aj voľnom čase a projekt nás stojí tisíce eur. Existencia tohto portálu je ale v ďalších sezónach veľmi otázna.
 
Médiá financujú svoje fungovanie cez predaj reklamného priestoru a prostredníctvom platieb zo strany predplatiteľov / čitateľov. Inzerenti zatiaľ záujem o propagáciu svojej značky cez náš projekt v dostatočnej miere nemajú a v aktuálnej sezóne nechceme spolupracovať ani s reklamnými agentúrami na rôznych vyskakovacích reklamách, preto sme odkázaní na čitateľov. Zamykať obsah tak ako to robia popredné mienkotvorné periodiká zatiaľ neplánujeme, preto sa obraciame na Vás, našich čitateľov a fanúšikov biatlonu s dobrovoľnou podporou. Ak sa Vám naša práca páči a chcete, aby sme fungovali a pomáhali medializácii nášho biatlonu dlhodobo, môžete nás podporiť formou jednorázového finančného príspevku, ktorého výšku si sami zvolíte, alebo zakúpením našich reklamných predmetov s logom portálu.
 
Ak nám čitatelia nepomôžu znížiť stratu, nebudeme si môcť dovoliť ďalšie pokračovanie projektu. Zároveň ale upozorňujeme, že neprijmeme dary od ľudí, ktorí v biatlone akokoľvek pôsobia alebo pôsobili, pretože tí už tomuto športu obetovali veľa. Prosíme ich, aby formulár nevypĺňali, pretože niektorých by sme určite neidentifikovali.
 
Ďakujeme za podporu!
 
VSTÚPTE DO SEKCIE PODPORY
- dostupná je aj po kliku z pravého panela