Konečné poradie SP mužov v sezóne 2017/18
1. FOURCADE Martin 1116
2. BÖ Johannes Thingnes 1027
3. ŠIPULIN Anton 697
4. PEIFFER Arnd 668
5. HOFER Lukas 637
6. FAK Jakov 602
7. BÖ Tarjei 591
8. DESTHIEUX Simon 579
9. DOLL Benedikt 532
10. FILLON MAILLET Quentin 518
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Konečné poradie SP žien v sezóne 2017/18
1. MÄKÄRÄINEN Kaisa 822
2. KUZMINOVÁ Anastasia 819
3. DOMRAČEVA Darja 804
4. DAHLMEIER Laura 730
5. WIERER Dorothea 681
6. VITTOZZI Lisa 588
7. BESCOND Anais 582
8. VÍTKOVÁ Veronika 545
9. HILDEBRAND Franziska 539
10. HINZ Vanessa 522
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 

 
 
Konečné poradie rebríčka národov mužov v sezóne 2017/18
1. NÓRSKO 6458
2. FRANCÚZSKO 6129
3. NEMECKO 5910
4. RUSKO 5623
5. TALIANSKO 5228
6. RAKÚSKO 5100
7. ŠVÉDSKO 4916
8. SLOVINSKO 4327
9. ŠVAJČIARSKO 4302
10. ČESKO 4073
16. SLOVENSKO 3378
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Konečné poradie rebríčka národov žien v sezóne 2017/18
1. NEMECKO 6179
2. FRANCÚZSKO 5887
3. TALIANSKO 5407
4. RUSKO 5237
5. NÓRSKO 5232
6. UKRAJINA 5097
7. ŠVÉDSKO 5024
8. BIELORUSKO 4912
9. ŠVAJČIARSKO 4532
10. ČESKO 4482
13. SLOVENSKO 3926
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 

 
 
Konečné poradie mužskej štafety v sezóne 2017/18
1. NÓRSKO 228
2. ŠVÉDSKO 184
3. FRANCÚZSKO 180
4. NEMECKO 175
5. RUSKO 173
6. TALIANSKO 160
7. RAKÚSKO 148
8. ŠVAJČIARSKO 128
9. UKRAJINA 123
10. SLOVINSKO 119
17. SLOVENSKO 92
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Konečné poradie ženskej štafety v sezóne 2017/18
1. NEMECKO 228
2. FRANCÚZSKO 200
3. TALIANSKO 169
4. ŠVÉDSKO 168
5. UKRAJINA 158
6. RUSKO 154
7. NÓRSKO 145
8. ŠVAJČIARSKO 142
9. POĽSKO 137
10. ČESKO 136
21. SLOVENSKO 53
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Konečné poradie miešanej štafety v sezóne 2017/18
1. TALIANSKO 188
2. NÓRSKO 188
3. FRANCÚZSKO 179
4. RAKÚSKO 171
5. NEMECKO 168
6. UKRAJINA 166
7. RUSKO 155
8. ŠVÉDSKO 149
9. SLOVENSKO 131
10. BIELORUSKO 111
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 

 
 
Konečné poradie disciplíny rýchlostných pretekov mužov v sezóne 2017/18
1. FOURCADE Martin 384
2. BÖ Johannes Thingnes 382
3. PEIFFER Arnd 259
4. ŠIPULIN Anton 256
5. RASTORGUJEVS Andrejs 224
6. DESTHIEUX Simon 223
7. SCHEMPP Simon 212
8. FAK Jakov 205
9. HOFER Lukas 197
10. BÖ Tarjei 194
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Konečné poradie disciplíny rýchlostných pretekov žien v sezóne 2017/18
1. KUZMINOVÁ Anastasia 323
2. DOMRAČEVA Darja 313
3. MÄKÄRÄINEN Kaisa 258
4. DAHLMEIER Laura 252
5. VÍTKOVÁ Veronika 245
6. HILDEBRAND Franziska 244
7. VITTOZZI Lisa 230
8. WIERER Dorothea 228
9. BESCOND Anais 219
10. SEMERENKO Vita 185
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 

 
 
Konečné poradie disciplíny stíhacích pretekov mužov v sezóne 2017/18
1. FOURCADE Martin 396
2. BÖ Johannes Thingnes 364
3. ŠIPULIN Anton 254
4. HOFER Lukas 247
5. PEIFFER Arnd 227
6. BIRKELAND Lars-Helge 197
7. FAK Jakov 195
8. BÖ Tarjei 193
9. EDER Simon 180
10. DESTHIEUX Simon 177
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Konečné poradie disciplíny stíhacích pretekov žien v sezóne 2017/18
1. KUZMINOVÁ Anastasia 301
2. MÄKÄRÄINEN Kaisa 280
3. DAHLMEIER Laura 271
4. WIERER Dorothea 264
5. DOMRAČEVA Darja 237
6. BESCOND Anais 216
7. HERRMANN Denise 197
8. VITTOZZI Lisa 191
9. HINZ Vanessa 176
10. JURLOVA-PERCHT Jekater. 158
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 

 
 
Konečné poradie disciplíny vytrvalostných pretekov mužov v sezóne 2017/18
1. BÖ Johannes Thingnes 108
1. FOURCADE Martin 108
3. FILLON MAILLET Quentin 75
4. HOFER Lukas 70
5. MORAVEC Ondřej 65
6. RASTORGUJEVS Andrejs 60
7. EDER Simon 58
8. FAK Jakov 56
9. SCHEMPP Simon 53
10. DESTHIEUX Simon 50
33. KAZÁR Matej 23
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Konečné poradie disciplíny vytrvalostných pretekov žien v sezóne 2017/18
1. SKARDINO Nadežda 96
2. DŽIMA Julia 91
3. MÄKÄRÄINEN Kaisa 84
4. SEMERENKO Valj 83
5. DOMRAČEVA Darja 65
6. WIERER Dorothea 60
7. VÍTKOVÁ Veronika 58
8. SOLEMDAL Synnoeve 54
9. PUSKARČÍKOVÁ Eva 54
10. HILDEBRAND Franziska 52
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 

 
 
Konečné poradie disciplíny pretekov s hromadným štartom mužov v sezóne 2017/18
1. FOURCADE Martin 250
2. BÖ Johannes Thingnes 222
3. DOLL Benedikt 184
4. BÖ Tarjei 183
5. ŠIPULIN Anton 174
6. LESSER Erik 167
7. PEIFFER Arnd 165
8. FAK Jakov 153
9. BJÖNTEGAARD Erlend 141
10. FILLON MAILLET Quentin 139
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
Konečné poradie disciplíny pretekov s hromadným štartom žien v sezóne 2017/18
1. MÄKÄRÄINEN Kaisa 216
2. DAHLMEIER Laura 207
3. HINZ Vanessa 195
4. DOMRAČEVA Darja 189
5. CHEVALIER Anais 176
6. KUZMINOVÁ Anastasia 168
7. KRYUKO Irina 158
8. OLSBU Marte 158
9. HAMMERSCHMIDT Maren 142
10. HILDEBRAND Franziska 132
 
Zobraziť kompletné poradie