osrblie logo slovensko BREZNO-OSRBLIE (Národné biatlonové centrum)
webova stranka nadmorská výška: 604 m kapacita štadióna: 3 000
ibu ikona nova MS: 1x (1997) svetový pohár: 8x
 
osrblie program 560px
 
Brezno-Osrblie 27.01. nedeľa 11:00 IN vytrvalostné preteky kadetov
  Golian 51., Petráň 69., Gregor 87., Kolečár 88.
 
Brezno-Osrblie 27.01. nedeľa 14:00 IN vytrvalostné preteky kadetiek
  M. Remeňová 51., Z. Remeňová 63., Horniaková 78., Kapustová 84.
 
Brezno-Osrblie 28.01. pondel. 11:00 IN vytrvalostné preteky juniorov
  Sklenárik 66., Ottinger 70., Baloga 74., Lepeň 82.
 
Brezno-Osrblie 28.01. pondel. 14:00 IN vytrvalostné preteky junioriek
  Machyniaková 22., Horvátová 58., Haidelmeierová 61., Smerčiaková 69.
 
Brezno-Osrblie 29.01. utorok 11:00 RL štafetové preteky kadetov
  Slovensko 23. (Kolečár, Gregor, Golian)
 
Brezno-Osrblie 29.01. utorok 14:00 RL štafetové preteky kadetiek
  Slovensko 10. (M. Remeňová, Z. Remeňová, Horniaková)
 
Brezno-Osrblie 30.01. streda 11:00 RL štafetové preteky juniorov
  Slovensko 10. (Ottinger, Baloga, Sklenárik, Lepeň)
 
Brezno-Osrblie 30.01. streda 14:30 RL štafetové preteky junioriek
  Slovensko 15. (Machyniaková, Haidelmeierová, Horvátová)
 
Brezno-Osrblie 01.02. piatok 11:00 SP rýchlostné preteky kadetov
  Petráň 69., Golian 83., Kolečár 88., Gregor 95.
 
Brezno-Osrblie 01.02. piatok 14:00 SP rýchlostné preteky kadetiek
   Z. Remeňová 10., Kapustová 32., M. Remeňová 60., Horniaková 74.
 
Brezno-Osrblie 02.02. sobota 11:00 SP rýchlostné preteky juniorov
  Sklenárik 19. Ottinger 26., Lepeň 56., Baloga 68.
 
Brezno-Osrblie 02.02. sobota 14:00 SP rýchlostné preteky junioriek
  Machyniaková 44., Haidelmeierová 71., Smerčiaková 74., Horvátová 82.
 
Brezno-Osrblie 03.02. nedeľa 11:00 PU stíhacie preteky juniorov
  Ottinger 17., Sklenárik 32., Lepeň 51.
 
Brezno-Osrblie 03.02. nedeľa 12:00 PU stíhacie preteky junioriek
  Machyniaková 50.
 
Brezno-Osrblie 03.02. nedeľa 14:15 PU stíhacie preteky kadetov
 
Brezno-Osrblie 03.02. nedeľa 15:20 PU stíhacie preteky kadetiek
   Z. Remeňová 17., Kapustová 21., M. Remeňová 38.
 
 
Nominácia Slovenska na MS juniorov a kadetov 2019 v Osrblí
 
profil   SMERČIAKOVÁ Aneta   haidelmeierova veronika   horvatova henrieta
             
profil   lepen matej   ottinger lukas   .skl133.
             
remenova maria   remenova zuzana   horniakova barbora   KAPUSTOVÁ Ema
             
golian peter   KOLEČÁR Jakub   PETRÁŇ Dominik   gregor matej
 
 
Rozpis nominácie Slovenska na MS s rokmi narodenia a trénermi
 
juniori juniorky kadeti kadetky
Matej Baloga ('97) Veronika Machyniaková ('97) Peter Golian ('00) Mária Remeňová ('00)
Matej Lepeň ('98) Aneta Smerčiaková ('97) Jakub Kolečár ('00) Zuzana Remeňová ('00)
Lukáš Ottinger ('99) Veronika Haidelmeierová ('99) Dominik Petráň ('00) Barbora Horniaková ('01)
Tomáš Sklenárik ('99) Henrieta Horvátová ('99) Matej Gregor ('02) Ema Kapustová ('02)
t: Milan Gašperčík t: Jaroslav Kamenský t: Filip Kramla t: Peter Kazár
 
 
lista stredisko
 
 
Program MS juniorov a kadetov 2019 v Osrblí
kadeti »»»
INRLSPPU
kadetky »»»
INRLSPPU
juniori »»»
INRLSPPU
juniorky »»»
INRLSPPU