osrblie logo slovensko BREZNO-OSRBLIE (Národné biatlonové centrum)
webova stranka nadmorská výška: 604 m kapacita štadióna: 3 000
ibu ikona nova MS: 1x (1997) svetový pohár: 8x
 
osrblie program 560px
 
Brezno-Osrblie 27.01. nedeľa 11:00 IN vytrvalostné preteky kadetov
  Golian ?., Kolečár ?., Petráň ?., Gregor ?.
 
Brezno-Osrblie 27.01. nedeľa 14:00 IN vytrvalostné preteky kadetiek
  M. Remeňová ?., Z. Remeňová ?., Horniaková ?., Kapustová ?.
 
Brezno-Osrblie 28.01. pondel. 11:00 IN vytrvalostné preteky juniorov
  Baloga ?., Lepeň ?., Ottinger ?., Sklenárik ?.
 
Brezno-Osrblie 28.01. pondel. 14:00 IN vytrvalostné preteky junioriek
  Machyniaková ?., Smerčiaková ?., Haidelmeierová ?., Horvátová ?.
 
Brezno-Osrblie 29.01. utorok 11:00 RL štafetové preteky kadetov
  Slovensko (?., ?., ?.)
 
Brezno-Osrblie 29.01. utorok 14:00 RL štafetové preteky kadetiek
  Slovensko (?., ?., ?.)
 
Brezno-Osrblie 30.01. streda 11:00 RL štafetové preteky juniorov
  Slovensko (?., ?., ?. ?.)
 
Brezno-Osrblie 30.01. streda 14:30 RL štafetové preteky junioriek
  Slovensko (?., ?., ?.)
 
Brezno-Osrblie 01.02. piatok 11:00 SP rýchlostné preteky kadetov
  Golian ?., Kolečár ?., Petráň ?., Gregor ?.
 
Brezno-Osrblie 01.02. piatok 14:00 SP rýchlostné preteky kadetiek
  M. Remeňová ?., Z. Remeňová ?., Horniaková ?., Kapustová ?.
 
Brezno-Osrblie 02.02. sobota 11:00 SP rýchlostné preteky juniorov
  Baloga ?., Lepeň ?., Ottinger ?., Sklenárik ?.
 
Brezno-Osrblie 02.02. sobota 14:00 SP rýchlostné preteky junioriek
  Machyniaková ?., Smerčiaková ?., Haidelmeierová ?., Horvátová ?.
 
Brezno-Osrblie 03.02. nedeľa 11:00 PU stíhacie preteky kadetov
 
Brezno-Osrblie 03.02. nedeľa 12:00 PU stíhacie preteky kadetiek
 
Brezno-Osrblie 03.02. nedeľa 14:15 PU stíhacie preteky juniorov
 
Brezno-Osrblie 03.02. nedeľa 15:20 PU stíhacie preteky junioriek
 
 
Nominácia Slovenska na MS juniorov a kadetov 2019 v Osrblí
 
juniori juniorky kadeti kadetky
Matej Baloga ('97) Veronika Machyniaková ('97) Peter Golian ('00) Mária Remeňová ('00)
Matej Lepeň ('98) Aneta Smerčiaková ('97) Jakub Kolečár ('00) Zuzana Remeňová ('00)
Lukáš Ottinger ('99) Veronika Haidelmeierová ('99) Dominik Petráň ('00) Barbora Horniaková ('01)
Tomáš Sklenárik ('99) Henrieta Horvátová ('99) Matej Gregor ('02) Ema Kapustová ('02)
t: Milan Gašperčík t: Jaroslav Kamenský t: Filip Kramla t: Peter Kazár
 
 
lista stredisko
 
 
Program MS juniorov a kadetov 2019 v Osrblí
kadeti »»»
INRLSPPU
kadetky »»»
INRLSPPU
juniori »»»
INRLSPPU
juniorky »»»
INRLSPPU