svajciarsko LENZERHEIDE (Biathlon Arena Lenzerheide)
webova stranka nadmorská výška: 1393 m kapacita štadióna: 10 000
ibu ikona lepsia MS: - svetový pohár: -
 
1 ostersund program
 
Lenzerheide 26.01. nedeľa 11:00 IN vytrvalostné preteky kadetov
  Cesnek 65., Gregor 77., Koštial 92.
 
Lenzerheide 26.01. nedeľa 14:00 IN vytrvalostné preteky kadetiek
  Kapustová 25., Horniaková 50., Pacerová 56.
 
Lenzerheide 27.01. pondel. 11:00 IN vytrvalostné preteky juniorov
  Hubač ?., Ottinger ?., Sklenárik ?., Golian ?.
 
Lenzerheide 27.01. pondel. 14:00 IN vytrvalostné preteky junioriek
  M. Remeňová 27., Z. Remeňová 45., Horvátová 46., J. Machyniaková 48.
 
Lenzerheide 28.01. utorok 11:00 RL štafetové preteky kadetov
  Slovensko (Cesnek, Koštial, Gregor)
 
Lenzerheide 28.01. utorok 14:00 RL štafetové preteky kadetiek
  Slovensko (Kapustová, Pacerová, Horniaková)
 
Lenzerheide 29.01. streda 11:00 RL štafetové preteky juniorov
  Slovensko (?, ?, ?, ?)
 
Lenzerheide 29.01. streda 14:00 RL štafetové preteky junioriek
  Slovensko (?, ?, ?, ?)
 
Lenzerheide 31.01. piatok 11:00 SP rýchlostné preteky kadetov
  Cesnek ?., Gregor ?., Koštial ?.
 
Lenzerheide 31.01. piatok 14:00 SP rýchlostné preteky kadetiek
  Horniaková ?., Kapustová ?., Pacerová ?.
 
Lenzerheide 01.02. sobota 11:00 SP rýchlostné preteky juniorov
  Hubač ?., Ottinger ?., Sklenárik ?., Golian ?.
 
Lenzerheide 01.02. sobota 14:00 SP rýchlostné preteky junioriek
  Horvátová, J. Machyniaková ?., M. Remeňová ?., Z. Remeňová ?.
 
Lenzerheide 02.02. nedeľa 11:00 PU stíhacie preteky juniorov
 
Lenzerheide 02.02. nedeľa 12:00 PU stíhacie preteky junioriek
 
Lenzerheide 02.02. nedeľa 14:15 PU stíhacie preteky kadetov
 
Lenzerheide 02.02. nedeľa 15:20 PU stíhacie preteky kadetiek
 
 
Nominácia Slovenska na MS juniorov a kadetov 2020 v Lenzerheide
 
horvatova henrieta   remenova maria   remenova zuzana   machyniakova julia
             
ottinger lukas   sklenarik tomas   hubac samuel   golian peter
             
horniakova barbora   KAPUSTOVÁ Ema   Sára Pacerová    
             
gregor matej   Damián Cesnek   Adam Koštial    
 
 
Rozpis nominácie Slovenska na MS s rokmi narodenia a trénermi
 
juniori juniorky kadeti kadetky
Samuel Hubač ('99) Henrieta Horvátová ('99) Damián Cesnek ('01) Barbora Horniaková ('01)
Lukáš Ottinger ('99) Júlia Machyniaková ('00) Matej Gregor ('02) Ema Kapustová ('02)
Tomáš Sklenárik ('99) Mária Remeňová ('00) Adam Koštial ('02) Sára Pacerová ('03)
Peter Golian ('00) Zuzana Remeňová ('00)    
spoloční tréneri pre všetky kategórie Peter Kazár a Jaroslav Kamenský
 
 
lista stredisko