Vo švajčiarskom Lenzerheide sa do akcie dostali aj miešané štafety. Svoju silu v nich ukázali Rusi, ktorých zdobila výborná streľba. Reprezentanti tejto krajiny ovládli ako mix jednotlivcov, tak aj ten klasický.  
 
 
6. kolo IBU Cupu 2018/19: miešaná štafeta jedného muža a jednej ženy
svajciarsko Lenzerheide nedeľa, 27. januára 2019, 10:00   teplota2 0,4 ºC
víťazi: štafeta Ruska (0+2) 36:20.3
vietor2 2 km/h
 
 
Program šiesteho kola kontinentálneho pohára uzatvárali miešané štafety. V single mixe postavil najsilnejšiu dvojicu ruský tím. Uliana Kajševová a Sergej Korastjlev použili len dva náhradné náboje a od prvého úseku pred seba nikoho nepustili. Druhý skončil nemecký výber, ktorý dobíjal šesťkrát a tretie miesto patrilo ukrajinskej reprezentácii. Aj Ukrajinci sa vyhli trestnému kolu, urobili len štyri chyby. Ostatné dvojice už museli krúžiť minimálne o 150 metrov naviac. 
 
 

 
 
6. kolo IBU Cupu 2018/19: miešaná štafeta dvoch mužov a dvoch žien
svajciarsko Lenzerheide nedeľa, 27. januára 2019, 12:30 teplota2 1 ºC
víťazi: štafeta Ruska (0+7) 1:16:24.1
vietor2 3 km/h
 
 
Aj v klasickej miešanej štafete na najvyšší stupienok vyskočili Rusi. Victoria Slivková, Valeria Vasnecovová, Alexej Slepov a Anton Babikov opäť predviedli jednu parádnu šou na strelnici, najmä ich ženy, ktoré nepoužili ani jeden náhradný náboj. Druhý skončil nemecký tím, ktorý musel odbehnúť dve trestné kolá, a tretie miesto vybojovali Nóri. Tí sa vyhli trestným kolám, no napriek tomu v súboji s Nemeckom ťahali za kratší koniec lana.