Svetový pohár 2018/19: rýchlostné preteky žien na 7,5 km
kanada Canmore nedeľa, 10. februára 2019, 22:45   teplota2 ? ºC
víťazka: ?
vietor2 ? km/h
 
 
Preteky boli zrušené...
 
 
Slovenky
11 FIALKOVÁ Paulína 22:50:30
25 KUZMINOVÁ Anastasia 22:57:30
 
 
Štartová listina
1 HOJNISZ Monika 22:45:30
2 HAECKI Lena 22:46:00
3 KUKLINA Larisa 22:46:30
4 HINZ Vanessa 22:47:00
5 PREUSS Franziska 22:47:30
6 CRAWFORD Rosanna 22:48:00
7 SANFILIPPO Federica 22:48:30
8 BENDIKA Baiba 22:49:00
9 ROEISELAND Marte Olsbu 22:49:30
10 DAVIDOVÁ Markéta 22:50:00
11 FIALKOVÁ Paulína 22:50:30
12 KALKENBERG Emilie 22:51:00
13 DAHLMEIER Laura 22:51:30
14 MÄKÄRÄINEN Kaisa 22:52:00
15 CHEVALIER Anais 22:52:30
16 BESCOND Anais 22:53:00
17 WIERER Dorothea 22:53:30
18 FROLINA Anna 22:54:00
19 VASNECOVA Valeria 22:54:30
20 VITTOZZI Lisa 22:55:00
21 OJA Regina 22:55:30
22 DŽIMA Julia 22:56:00
23 KRUCHINKINA Elena 22:56:30
24 ŽURAVOK Julia 22:57:00
25 KUZMINOVÁ Anastasia 22:57:30
26 DUNKLEE Susan 22:58:00
27 TANDREVOLD Ingrid 22:58:30
28 SIMON Julia 22:59:00
29 TANG Jialin 22:59:30
30 TACHIZAKI Fuyuko 23:00:00
31 HAUSER Lisa-Theresa 23:00:30
32 GONTIER Nicole 23:01:00
33 MAEDA Sari 23:01:30
34 BEAUDRY Sarah 23:02:00
35 ECKHOFF Tiril 23:02:30
36 VASILEVA Margarita 23:03:00
37 ZBYLUT Kinga 23:03:30
38 KAIŠEVA Uliana 23:04:00
39 BRAISAZ Justine 23:04:30
40 HÖGBERG Elisabeth 23:05:00
41 TOMINGAS Tuuli 23:05:30
42 GASPARIN Elisa 23:06:00
43 REID Joanne 23:06:30
44 SCHWAIGER Julia 23:07:00
45 PUSKARČÍKOVÁ Eva 23:07:30
46 HILDEBRAND Franziska 23:08:00
47 BONDAROVA Jana 23:08:30
48 ANDERSSON Ingela 23:09:00
49 LUNDER Emma 23:09:30
50 KO Eunjung 23:10:00
51 TALIHAERM Johanna 23:10:30
52 HERRMANN Denise 23:11:00
53 AYMONIER Celia 23:11:30
54 DREISSIGACKER Emily 23:12:00
55 POJE Urška 23:12:30
56 KLEMENCIČ Polona 23:13:00
57 BIELKINA Naďa 23:13:30
58 SKOTTHEIM Johanna 23:14:00
59 JURKEVIČ Darja 23:14:30
60 RIEDER Christina 23:15:00
61 CHU Yuanmeng 23:15:30
62 ŽUK Kamila 23:16:00
63 SOLA Hanna 23:16:30
64 KONDRATJEVA Anastasia 23:17:00
65 HACHISUKA Asuka 23:17:30
66 VÍTKOVÁ Veronika 23:18:00
67 BELČENKO Jelizaveta 23:18:30
68 MINKKINEN Suvi 23:19:00
69 RUNGGALDIER Alexia 23:19:30
70 KOČERGINA Natalia 23:20:00
71 SOLEMDAL Synnoeve 23:20:30
72 BIKTASHEVA Leisan 23:21:00
73 MARTON Eniko 23:21:30
74 GASPARIN Aita 23:22:00
75 BANKES Megan 23:22:30
76 TANAKA Yurie 23:23:00
77 BRUN-LIE Thekla 23:23:30
78 KUPFNER Simone 23:24:00
79 EINFALT Lea 23:24:30
80 MEINEN Susanna 23:25:00
81 COLOMBO Caroline 23:25:30
82 HORCHLER Karolin 23:26:00
83 PIDHRUŠNA Olena 23:26:30
84 LINDQVIST Felicia 23:27:00
85 PITON Karolina 23:27:30
86 TOIVANEN Laura 23:28:00
87 LESCINSKAITE Gabriele 23:28:30
88 KAČIUŠENKA Inna 23:29:00
89 CHARVÁTOVÁ Lucie 23:29:30
90 PARK Jiae 23:30:00
91 ACHATOVA Ludmila 23:30:30
92 ILČENKO Kristina 23:31:00
 
 
Ďalší program 7. kola SP v Canmore
mužské disciplíny »»
INRLSP
ženské disciplíny »»
INRLSP