Svetový pohár 2018/19: rýchlostné preteky mužov na 10 km
kanada Canmore nedeľa, 10. februára 2019, 20:20   teplota2 ? ºC
víťaz: ?
vietor2 ? km/h
 
 
Preteky boli zrušené...
 
 
Slováci
5 KAZÁR Matej 20:22:30
42 OTČENÁŠ Martin 20:41:00
66 HASILLA Tomáš 20:53:00
94 ŠÍMA Michal 21:07:00
 
 
Štartová listina
1 DESTHIEUX Simon 20:20:30
2 HOFER Lukas 20:21:00
3 CHRISTIANSEN Vetle 20:21:30
4 JEREMIN Roman 20:22:00
5 KAZÁR Matej 20:22:30
6 BJÖNTEGAARD Erlend 20:23:00
7 GUIGONNAT Antonin 20:23:30
8 WINDISCH Dominik 20:24:00
9 SEMENOV Sergij 20:24:30
10 EDER Simon 20:25:00
11 DOHERTY Sean 20:25:30
12 RASTORGUJEVS Andrejs 20:26:00
13 LAPŠIN Timofej 20:26:30
14 BÖ Johannes Thingnes 20:27:00
15 BURNOTTE Jules 20:27:30
16 CLAUDE Florent 20:28:00
17 FILLON MAILLET Quentin 20:28:30
18 LANDERTINGER Dominik 20:29:00
19 JÄGER Martin 20:29:30
20 JALIOTNAU Raman 20:30:00
21 NAWRATH Philipp 20:30:30
22 ERMITS Kalev 20:31:00
23 GARANIČEV Jevgenij 20:31:30
24 KRČMÁŘ Michal 20:32:00
25 LOGINOV Alexander 20:32:30
26 KÜHN Johannes 20:33:00
27 JACQUELIN Emilien 20:33:30
28 WEGER Benjamin 20:34:00
29 GUZIK Grzegorz 20:34:30
30 POVARNITSYN Alexander 20:35:00
31 ILIEV Vladimir 20:35:30
32 LATYPOV Eduard 20:36:00
33 EBERHARD Julian 20:36:30
34 TACHIZAKI Mikito 20:37:00
35 KRUPČÍK Tomáš 20:37:30
36 LESSING Roland 20:38:00
37 NORDGREN Leif 20:38:30
38 FINELLO Jeremy 20:39:00
39 FEMLING Peppe 20:39:30
40 LEITNER Felix 20:40:00
41 GOW Scott 20:40:30
42 OTČENÁŠ Martin 20:41:00
43 L'ABEE-LUND Henrik 20:41:30
44 BORMOLINI Thomas 20:42:00
45 PIDRUČNIJ Dmitro 20:42:30
46 BUTA George 20:43:00
47 DOVŽAN Miha 20:43:30
48 ZAHKNA Rene 20:44:00
49 BIRKELAND Lars-Helge 20:44:30
50 DOLL Benedikt 20:45:00
51 COOPER Travis 20:45:30
52 STROLIA Vytautas 20:46:00
53 STEGMAYR Gabriel 20:46:30
54 RASTIČ Damir 20:47:00
55 VÁCLAVÍK Adam 20:47:30
56 VARABEJ Maksim 20:48:00
57 GOW Christian 20:48:30
58 EBERHARD Tobias 20:49:00
59 PATRIJUKS Aleksandrs 20:49:30
60 LABASTAU Mikita 20:50:00
61 LESSER Erik 20:50:30
62 HALLSTRÖM Simon 20:51:00
63 INOMATA Kazuya 20:51:30
64 SZCZUREK Lukasz 20:52:00
65 CHOI Dujin 20:52:30
66 HASILLA Tomáš 20:53:00
67 FOURCADE Simon 20:53:30
68 KAUKÉNAS Tomas 20:54:00
69 DRINOVEČ Mitja 20:54:30
70 DOLDER Mario 20:55:00
71 KORASTYLEV Sergey 20:55:30
72 PRYMA Artem 20:56:00
73 PUCHIANU Cornel 20:56:30
74 GERDŽHIKOV Dimitar 20:57:00
75 YAN Xingyuan 20:57:30
76 KUTS Timur 20:58:00
77 LANGER Thierry 20:58:30
78 CHENAL Thierry 20:59:00
79 TYŠČENKO Artem 20:59:30
80 NEDZA-KUBINIEC Andrzej 21:00:00
81 STENERSEN Torstein 21:00:30
82 MILLAR Aidan 21:01:00
83 DALE Johannes 21:01:30
84 LI Xuezhi 21:02:00
85 ŠOPIN Jurij 21:02:30
86 JERMOLENKO Petr 21:03:00
87 KRIJUKO Viktar 21:03:30
88 SINAPOV Anton 21:04:00
89 FLORE Antonio 21:04:30
90 DURTSCHI Max 21:05:00
91 BANYS Linas 21:05:30
92 ŠLESINGR Michal 21:06:00
93 TRSAN Rok 21:06:30
94 ŠÍMA Michal 21:07:00
95 CLAUDE Fabien 21:07:30
96 WIESTNER Serafin 21:08:00
97 LUSA Daumants 21:08:30
98 REES Roman 21:09:00
 
 
Ďalší program 7. kola SP v Canmore
mužské disciplíny »»
INRLSP
ženské disciplíny »»
INRLSP