Podporte nás

 
Portál Biatlon-Info.sk vznikol s cieľom ponúknuť slovenským fanúšikom biatlonu profesionálne a podľa možností čo najobjektívnejšie spravodajstvo z tohto športu vo veľkom objeme, vysokej rýchlosti a atraktívnom vzhľade. Biatlonu počas sezóny obetujeme celé dni práce, venujeme sa mu naplno v pracovnom aj voľnom čase a projekt nás stojí tisíce eur. Existencia tohto portálu je ale v ďalších sezónach veľmi otázna.
 
Médiá financujú svoje fungovanie cez predaj reklamného priestoru a prostredníctvom platieb zo strany predplatiteľov / čitateľov. Inzerenti zatiaľ záujem o propagáciu svojej značky cez náš projekt v dostatočnej miere nemajú a v aktuálnej sezóne nechceme spolupracovať ani s reklamnými agentúrami na rôznych vyskakovacích reklamách, preto sme odkázaní na čitateľov. Zamykať obsah tak ako to robia popredné mienkotvorné periodiká zatiaľ neplánujeme, preto sa obraciame na Vás, našich čitateľov a fanúšikov biatlonu s dobrovoľnou podporou. Ak sa Vám naša práca páči a chcete, aby sme fungovali a pomáhali medializácii nášho biatlonu dlhodobo, môžete nás podporiť formou jednorázového finančného príspevku, ktorého výšku si sami zvolíte, alebo zakúpením našich reklamných predmetov s logom portálu. Uvažovali sme aj nad podporou formou SMS, ale po komunikácii so spoločnosťami poskytujúcimi tieto služby sme zistili, že tento spôsob nie je vhodný.
 
Ak nám čitatelia nepomôžu znížiť stratu, nebudeme si môcť dovoliť ďalšie pokračovanie projektu. Zároveň ale upozorňujeme, že neprijmeme dary od ľudí, ktorí v biatlone akokoľvek pôsobia alebo pôsobili, pretože tí už tomuto športu obetovali veľa. Prosíme ich, aby formulár nevypĺňali, pretože niektorých by sme určite neidentifikovali.
 
Ďakujeme za podporu!
 
 

 
 
Jednorázový finančný príspevok:
 
Zvolíte si sumu, ktorou nás chcete podporiť, vyplníte formulár a po jeho odoslaní do 48 hodín dostanete email s číslom nášho účtu, kde peniaze bankovým prevodom zašlete. Môžete si vybrať či nás podporujete ako fyzická alebo právnická osoba / firma (reklama). V oboch prípadoch po odoslaní podpory emailom obdržíte aj oficiálny doklad. Ak si to neprajete, v prípade fyzickej osoby nemusíte uviesť meno ani Vašu adresu.
 
button fyzicka osobabutton pravnica osoba
 
Záujemcov zároveň prosíme, aby si v prípade nedoručenia našej odpovede skontrolovali spamovú poštu. Ďakujeme!
 
 

 
 
Reklamné predmety (100 % bavlna vysokej gramáže, okrem bundy):
 
A) dámske tričko biele s malým logom portálu vpredu
minimálna cena: 8 eur
View the embedded image gallery online at:
https://www.biatlon-info.sk/ine/podporte-nas#sigFreeId626374f534
 
B) pánske tričko biele s malým logom portálu vpredu
minimálna cena: 8 eur
View the embedded image gallery online at:
https://www.biatlon-info.sk/ine/podporte-nas#sigFreeId5f0e79a7ab
 
C) pánska polokošľa modrá s malým logom portálu vpredu
minimálna cena: 12 eur
View the embedded image gallery online at:
https://www.biatlon-info.sk/ine/podporte-nas#sigFreeId392f1ba046
 
D) pánska zimná bunda tmavomodrá s malým logom portálu vpredu
minimálna cena: 42 eur
View the embedded image gallery online at:
https://www.biatlon-info.sk/ine/podporte-nas#sigFreeIdd3aa5ad93b
 
 
- nie sme platcami DPH
- každému záujemcovi vystavujeme faktúru, ktorá je dokladom o predaji
- ak vo formulári neuvediete sumu podpory, automaticky sa bude účtovať minimálna cena textílie + poštovné a balné vo výške dvoch eur
 
 
 
 
Záujemcov zároveň prosíme, aby si v prípade nedoručenia našej odpovede skontrolovali spamovú poštu. Ďakujeme!