osrblie logo slovensko BREZNO-OSRBLIE (Národné biatlonové centrum)
webova stranka nadmorská výška: 604 m kapacita štadióna: 3 000
ibu ikona nova MS: 1x (1997) svetový pohár: 8x
 
 
Brezno-Osrblie 22.02. streda 11:00 IN vytrvalostné preteky kadetov
  Lepeň 17., Ottinger 36., Hubáč 74., Pavlák 79.
 
Brezno-Osrblie 22.02. streda 14:00 IN vytrvalostné preteky kadetiek
  Haidelmeierová 40., J. Machyniaková 44., Horvátová 48., Krnáčová 75.
 
Brezno-Osrblie 23.02. štvrtok 11:00 IN vytrvalostné preteky juniorov
  Bartko 25., Závalec 62., Baloga 67., Valenta 69.
 
Brezno-Osrblie 23.02. štvrtok 14:00 IN vytrvalostné preteky junioriek
  V. Machyniaková 47., Chovanová 54., Netíková 61.
 
Brezno-Osrblie 24.02. piatok 11:00 SP rýchlostné preteky kadetov
  Ottinger 22., Hubáč 33., Pavlák 74., Lepeň 79.
 
Brezno-Osrblie 24.02. piatok 14:00 SP rýchlostné preteky kadetiek
  Haidelmeierová 24., Horvátová 51., J. Machyniaková 64., Krnáčová 84.
 
Brezno-Osrblie 25.02. sobota 11:00 SP rýchlostné preteky juniorov
  Bartko 13., Baloga 57., Valenta 63., Závalec 76.
 
Brezno-Osrblie 25.02. sobota 14:00 SP rýchlostné preteky junioriek
  V. Machyniaková 52., Netíková 62., Chovanová 64.
 
Brezno-Osrblie 26.02. nedeľa 11:00 PU stíhacie preteky kadetov
  Ottinger 29., Hubáč 32.
 
Brezno-Osrblie 26.02. nedeľa 12:00 PU stíhacie preteky juniorov
  Bartko 29., Baloga 33.
 
Brezno-Osrblie 26.02. nedeľa 14:15 PU stíhacie preteky junioriek
  Machyniaková (kvôli chorobe neštartovala)
 
Brezno-Osrblie 26.02. nedeľa 15:20 PU stíhacie preteky kadetiek
  Haidelmeierová 26., Horvátová 52.
 
Brezno-Osrblie 27.02. pondel. 11:00 RL štafetové preteky kadetov
  Slovensko 7. (Ottinger, Hubač, Lepeň)
 
Brezno-Osrblie 27.02. pondel. 13:45 RL štafetové preteky kadetiek
  Slovensko 12. (Haidelmeierová, J. Machyniaková, Horvátová)
 
Brezno-Osrblie 28.02. utorok 11:00 RL štafetové preteky juniorov
  Slovensko 15. (Bartko, Pavlák, Valenta, Baloga)
 
Brezno-Osrblie 28.02. utorok 14:00 RL štafetové preteky junioriek
  Slovensko 16. (Chovanová, V. Machyniaková, Netíková)
 
 
Nominácia Slovenska na MS juniorov a kadetov 2017 v Osrblí
Juniori: Šimon Bartko (1996), Matej Baloga (1997), Samuel Závalec (1997), Róbert Valenta (1997), tréner Peter Kazár
Juniorky: Anna Netíková (1996), Veronika Machyniaková (1997), Laura Chovanová (1997), tréner Ján Šulej
Kadeti: Matej Lepeň (1998), Miroslav Pavlák (1998), Samuel Hubač (1999), Lukáš Ottinger (1999), tréner Peter Kazár
Kadetky: Tatiana Krnáčová (1998), Veronika Haidelmeierová (1999), Henrieta Horvátová (1999), Júlia Machyniaková (2000), tréner Jaroslav Kamenský
 
 
lista stredisko