Sezóna 2015/2016: 23. - 29. november 2015 (SP ÖSTERSUND + IC IDRE)

 
Idre 28.11. sobota 10:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Idre 28.11. sobota 13:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Idre 29.11. nedeľa 10:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Idre 29.11. nedeľa 13:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Östersund 29.11. nedeľa 13:45   SR single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
 
Östersund 29.11. nedeľa 15:30   MR miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
 
 

Sezóna 2015/2016: 30. - 6. december 2015 (SP ÖSTERSUND)

 
Östersund 02.12. streda 17:15   IN vytrvalostné preteky mužov na 20 km
 
Östersund 03.12. štvrtok 17:15   IN vytrvalostné preteky žien na 15 km
 
Östersund 05.12. sobota 12:30   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Östersund 05.12. sobota 15:30   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Östersund 06.12. nedeľa 11:00   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Östersund 06.12. nedeľa 13:30   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
 

Sezóna 2015/2016: 7. - 13. december 2015 (SP HOCHFILZEN + IC RIDNAUN)

 
Ridnaun V.Ridanna 11.12. piatok 10:00   SR single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
 
Hochfilzen 11.12. piatok 11:30   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Ridnaun V.Ridanna 11.12. piatok 13:00   MR miešaná štafeta 2 x 6 km + 2 x 7,5 km
 
Hochfilzen 11.12. piatok 14:30   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Ridnaun V.Ridanna 12.12. sobota 10:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Hochfilzen 12.12. sobota 11:30   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Ridnaun V.Ridanna 12.12. sobota 13:00   SP rýchlostné preteky mužov na 12,5 km
 
Hochfilzen 12.12. sobota 14:30   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Ridnaun V.Ridanna 13.12. nedeľa 10:00   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Hochfilzen 13.12. nedeľa 11:15   RL štafetové preteky žien na 4 x 6 km
 
Ridnaun V.Ridanna 13.12. nedeľa 12:00   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Hochfilzen 13.12. nedeľa 14:30   RL štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
 
 

Sezóna 2015/2016: 14. - 20. december 2015 (SP POKLJUKA + IC OBERTILLIACH)

 
Pokljuka 17.12. štvrtok 14:30   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Obertilliach 18.12. piatok 10:00   IN vytrvalostné preteky mužov na 20 km
 
Obertilliach 18.12. piatok 13:30   IN vytrvalostné preteky žien na 15 km
 
Pokljuka 18.12. piatok 14:30   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Obertilliach 19.12. sobota 10:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Pokljuka 19.12. sobota 11:15   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Obertilliach 19.12. sobota 13:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Pokljuka 19.12. sobota 13:30   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Pokljuka 20.12. nedeľa 12:00   MS masový štart mužov na 15 km
 
Pokljuka 20.12. nedeľa 14:15   MS masový štart žien na 12,5 km
 
 

Sezóna 2015/2016: 28. - 3. január 2015 (EXHIBÍCIA + VIESSMANN POHÁR)

 
Veltins Aréna 28.12. pondel.       Vianočná exhibícia
 
Brezno-Osrblie 02.01. sobota 1. kolo   SP rýchlostné preteky žien aj mužov
 
Brezno-Osrblie 03.01. nedeľa 1. kolo   PU stíhacie preteky žien aj mužov
 
 

Sezóna 2015/2016: 4. - 10. január 2016 (SP RUHPOLDING + IC NMNM + V. POHÁR)

 
Ruhpolding 08.01. piatok 11:45   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Ruhpolding 08.01. piatok 14:30   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Nové Město n/M 09.01. sobota 10:00   IN rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Ruhpolding 09.01. sobota 12:45   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Nové Město n/M 09.01. sobota 13:30   IN rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Ruhpolding 09.01. sobota 15:15   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Brezno-Osrblie 09.01. sobota 2. kolo   SP rýchlostné preteky žiaci l starší
 
Nové Město n/M 10.01. nedeľa 10:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Ruhpolding 10.01. nedeľa 12:15   MS masový štart mužov na 15 km
 
Nové Město n/M 10.01. nedeľa 13:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Ruhpolding 10.01. nedeľa 14:45   MS masový štart žien na 12,5 km
 
Brezno-Osrblie 10.01. nedeľa 2. kolo   MS masový štart starší l šprint žiaci
 
 

Sezóna 2015/2016: 11. - 17. január 2016 (SP RUHPOLDING + IC RIDNAUN)

 
Ruhpolding 13.01. streda 14:15   IN vytrvalostné preteky mužov na 20 km
 
Ridnaun 14.01. štvrtok 10:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Ridnaun 14.01. štvrtok 13:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Ruhpolding 14.01. štvrtok 14:15   IN vytrvalostné preteky žien na 15 km
 
Ruhpolding 15.01. piatok 15:30   RL štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
 
Ridnaun 16.01. sobota 10:00   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Ruhpolding 16.01. sobota 11:45   MS masový štart žien na 12,5 km
 
Ridnaun 16.01. sobota 12:30   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Ruhpolding 16.01. sobota 16:10   MS masový štart mužov na 15 km
 
Ruhpolding 17.01. nedeľa 11:00   RL štafetové preteky žien na 4 x 6 km
 
Ridnaun 17.01. nedeľa 11:00   MR miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
 
 

Sezóna 2015/2016: 18. - 24. január 2016 (SP ANTERSELVA + IC ARBER + V. POHÁR)

 
Arber / Langdorf 21.01. štvrtok 10:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Arber / Langdorf 21.01. štvrtok 13:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Antholz-Anterselva 21.01. štvrtok 14:30   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Arber / Langdorf 22.01. piatok 10:00   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Arber / Langdorf 22.01. piatok 13:00   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Antholz-Anterselva 22.01. piatok 14:30   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Arber / Langdorf 23.01. sobota 10:00   MR miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
 
Arber / Langdorf 23.01. sobota 13:00   SR single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
 
Antholz-Anterselva 23.01. sobota 13:15   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Antholz-Anterselva 23.01. sobota 15:30   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Brezno-Osrblie 23.01. sobota 1. kolo   SP rýchlostné preteky žiaci l starší
 
Antholz-Anterselva 24.01. nedeľa 11:30   RL štafetové preteky žien na 4 x 6 km
 
Antholz-Anterselva 24.01. nedeľa 14:40   RL štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
 
Brezno-Osrblie 24.01. sobota 1. kolo     masový štart žiacistíhacie pr. starší
 
 

Sezóna 2015/2016: 3. - 7. februára 2016 (SP CANMORE)

 
Canmore 04.02. štvrtok 19:15   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Canmore 05.02. piatok 19:15   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Canmore 06.02. sobota 18:00   MS masový štart mužov na 15 km
 
Canmore 06.02. sobota 19:30   MS masový štart žien na 12,5 km
 
Canmore 07.02. nedeľa 18:10   SR single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
 
Canmore 07.02. nedeľa 22:05   MR miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
 
 

Sezóna 2015/2016: 8. - 14. február 2015 (SP PRESQUE ISLE + IC OSRBLIE)

 
Presque Isle 11.02. štvrtok 16:30   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Presque Isle 11.02. štvrtok 18:40   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Presque Isle 12.02. piatok 17:30   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Presque Isle 12.02. piatok 19:10   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Brezno-Osrblie 13.02. sobota 10:00   IN vytrvalostné preteky mužov na 20 km
 
Brezno-Osrblie 13.02. sobota 13:30   IN vytrvalostné preteky žien na 15 km
 
Presque Isle 13.02. sobota 20:20   RL štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
 
Presque Isle 13.02. sobota 22:10   RL štafetové preteky žien na 4 x 6 km
 
Brezno-Osrblie 14.02. nedeľa 10:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Brezno-Osrblie 14.02. nedeľa 13:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
 

Sezóna 2015/2016: 15. - 21. február 2016 (VIESSMANN P. + MAJSTROVSTVÁ SR)

 
Brezno-Osrblie 3. kolo 20.02. sobota   SP rýchlostné preteky žiaci l starší
 
Brezno-Osrblie MSR 21.02. nedeľa   SP vytrvalostné preteky žiaci l starší
 
 

Sezóna 2015/2016: 22. - 28. február 2016 (Majstrovstvá Európy ŤUMEŇ)

 
Ťumeň 24.02. streda 11:00   SR single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
 
Ťumeň 24.02. streda 14:00   MR miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
 
Ťumeň 25.02. štvrtok 11:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Ťumeň 25.02. štvrtok 14:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Ťumeň 27.02. sobota 11:00   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Ťumeň 27.02. sobota 14:00   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Ťumeň 28.02. nedeľa 11:00   MS masový štart žien na 12,5 km
 
Ťumeň 28.02. nedeľa 14:00   MS masový štart mužov na 15 km
 
 

Sezóna 2015/2016: 29. - 6. marec 2016 (MS HOLMENKOLLEN + MAJSTROVSTVÁ SR)

 
Oslo Holmenkollen 03.03. štvrtok 15:30   MR miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
 
Oslo Holmenkollen 05.03. sobota 11:30   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Oslo Holmenkollen 05.03. sobota 14:30   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Brezno-Osrblie 05.03. sobota MSR   SP rýchlostné preteky žiaci l starší
 
Oslo Holmenkollen 06.03. nedeľa 13:30   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Oslo Holmenkollen 06.03. nedeľa 15:45   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Brezno-Osrblie 06.03. nedeľa MSR   MS masový štart žiaci l starší
 
 

Sezóna 2015/2016: 7. - 13. marec 2016 (MS HOLMENKOLLEN + IC MARTELL)

 
Oslo Holmenkollen 09.03. streda 15:30   IN vytrvalostné preteky žien na 15 km
 
Martell Val Martello 10.03. štvrtok 10:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Martell Val Martello 10.03. štvrtok 13:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Oslo Holmenkollen 10.03. štvrtok 15:30   IN vytrvalostné preteky mužov na 20 km
 
Oslo Holmenkollen 11.03. piatok 15:30   RL štafetové preteky žien na 4 x 6 km
 
Martell Val Martello 12.03. sobota 10:00   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Martell Val Martello 12.03. sobota 13:00   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Oslo Holmenkollen 12.03. sobota 15:30   RL štafetové preteky mužov na 4 x 7,5 km
 
Martell Val Martello 13.03. nedeľa 10:00   MR miešaná štafeta 2x 6 km + 2x 7,5 km
 
Martell Val Martello 13.03. nedeľa 13:00   SR single miešaná štafeta (1 ž. + 1 m.)
 
Oslo Holmenkollen 13.03. nedeľa 13:00   MS masový štart žien na 12,5 km
 
Oslo Holmenkollen 13.03. nedeľa 16:00   MS masový štart mužov na 15 km
 
 

Sezóna 2015/2016: 14. - 20. marec 2016 (SP CHANTY-MANSIJSK + MEJ POKLJUKA)

 
Pokljuka 17.03. štvrtok 10:00   IN vytrvalostné preteky juniorov na 15 km
 
Pokljuka 17.03. štvrtok 14:30   IN vytrvalost. preteky junioriek na 12,5 km
 
Chanty-Mansijsk 17.03. štvrtok 14:15   SP rýchlostné preteky žien na 7,5 km
 
Chanty-Mansijsk 18.03. piatok 14:15   SP rýchlostné preteky mužov na 10 km
 
Pokljuka 19.03. sobota 10:00   SP rýchlostné preteky juniorov na 10 km
 
Chanty-Mansijsk 19.03. sobota 12:45   PU stíhacie preteky žien na 10 km
 
Pokljuka 19.03. sobota 13:30   SP rýchlostné preteky junioriek na 7,5 km
 
Chanty-Mansijsk 19.03. sobota 14:30   PU stíhacie preteky mužov na 12,5 km
 
Pokljuka 20.03. nedeľa 10:00   PU stíhacie preteky juniorov na 12,5 km
 
Chanty-Mansijsk 20.03. nedeľa 10:20   MS masový štart žien na 12,5 km
 
Chanty-Mansijsk 20.03. nedeľa 13:00   MS masový štart mužov na 15 km
 
Pokljuka 20.03. nedeľa 13:30   PU stíhacie preteky junioriek na 10 km
 
 
 
Vysvetlivky:
 
Svetový pohár a Majstrovstvá sveta
 
IBU Cup a Majstrovstvá Európy
 
Viessmann pohár a Majstrovstvá Slovenska
 
Juniorské Majstrovstvá sveta a Európy
 
iné preteky